-2.3 C
Warszawa
wtorek, 7 grudnia, 2021

Przejdź na oficjalną stronę gry

spot_img

Zasiedlone Układy

Zobacz, jak wyglądają Zasiedlone Układy i frakcje, które nazywają je domem – od Zjednoczonych Kolonii po Kolektyw Wolnych Gwiazd i piratów z Karmazynowej Floty.

Do sieci trafił właśnie nowy film przygotowany przez Studio Bethesda promujący nadchodzący wielkimi krokami nowy tytuł. Przedstawia on Zasiedlone Układy – system planetarny, w którym rozgrywać się będzie akcja gry. Czego możemy dowiedzieć się z najnowszego materiału?

A informacji tych jest całkiem sporo! Najciekawszą z nich jest oczywiście miejsce rozgrywki – oddalony o około 50 lat świetlnych system planetarny Drogi Mlecznej, nieco większy od znanego nam Układu Słonecznego, nazwany po prostu Zasiedlonymi Układami. W materiale podany został także czas rozgrywki – akcja rozgrywać się będzie w roku 2330, 20 lat po wyniszczającej, krwawej wojnie kolonii, której głównymi siłami były Zjednoczone Kolonie i Kolektyw Wolnych Gwiazd.

Pomimo zawarcia pokoju, Zasiedlone Układy nadal nie są bezpiecznym miejscem. Jako nowy członek Konstelacji na swojej drodze spotkamy m.in. Najemników Ekliptyki, brutalnych piratów Karmazynowej Floty i fanatyków religijnych Rodu Va’ruun. A to tylko niektóre z frakcji, które staną na naszej drodze. Miejmy więc nadzieję, że nie będziemy musieli stawić im czoła w pojedynkę!

Do premiery gry wciąż pozostaje 387 dni. Starfield będzie oczywiście dostępny w Xbox GamePass już w dniu premiery i biorąc pod uwagę niesamowitą liczbę już napisanych linii dialogowych, będzie zdecydowanie największym tytułem studia.

Redakcjahttps://starfield.pl
Starfield to stworzone przez nagradzanych twórców The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallouta 4, pierwsze nowe uniwersum Bethesda Game Studios od 25 lat. W tej grze RPG nowej generacji, której akcja rozgrywa się wśród gwiazd, można stworzyć dowolną postać i wraz z nią wyruszyć w niesłychaną podróż. Podróż, w czasie której z niezrównaną wolnością będziemy szukać rozwiązania największej tajemnicy ludzkości.

Powiązane artykuły

CO O TYM MYŚLISZ?

Napisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię

Bądź na bieżąco

4FanówPolubienie
84,814ObserwującychObserwuj
1,670,328SubskrybującychSubskrybuj
- PREMIERA -spot_img

Aktualności