15.5 C
Warszawa
wtorek, 27 lutego, 2024

Przejdź na oficjalną stronę gry

Wsparcie dla modów dopiero w 2024

Todd Howard ogłosił, że wsparcie dla modów będzie dostępne dopiero w 2024 roku

Mody lub modyfikacje są integralną częścią każdej gry Bethesdy. Pozwalają one graczowi stworzyć świat, który wybiega poza wyobraźnię samych twórców. Starfield nie jest od tego wyjątkiem.

Będąc szczerym, trzeba przyznać, że wiele modów pojawiło się na Nexus Mods jeszcze przed premierą gry, gdy wczesny dostęp został przyznany graczom w sierpniu.

Oficjalne wsparcie dla modów

Jednakże Bethesda planuje udostępnić oficjalne narzędzia do modyfikowania gry, któe pozwolą modderom poszerzyć horyzonty. Wsparcie dla takich modyfikacji ma zostać udostępnione jednak dopiero w przyszłym roku.

Howard zdradził, że on sam też kocha mody. Obiecał również, że Bethesda udostępni wsparcie dla modyfikacji „in a big way” – cokolwiek to znaczy.

Obecnie, powstało już prawie tysiąc modów do Starfielda, wszystkie dostępne na stronach Nexus Mods. Większość z nich poprawia jedynie estetykę gry, dodając na przykład postać Ryana Goslinga, jeśli ktoś chciałby się wcielić w tego aktora. Istnieje już także mod, który pozwala wybielić zęby naszego protagonisty a także kilku innych postaci z gry.

Redakcja
Redakcjahttps://starfield.pl
Starfield to stworzone przez nagradzanych twórców The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallouta 4, pierwsze nowe uniwersum Bethesda Game Studios od 25 lat. W tej grze RPG nowej generacji, której akcja rozgrywa się wśród gwiazd, można stworzyć dowolną postać i wraz z nią wyruszyć w niesłychaną podróż. Podróż, w czasie której z niezrównaną wolnością będziemy szukać rozwiązania największej tajemnicy ludzkości.

Powiązane artykuły

CO O TYM MYŚLISZ?

Napisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię

Bądź na bieżąco

726FanówPolubienie
482,978ObserwującychObserwuj
1,670,328SubskrybującychSubskrybuj

Aktualności