15.5 C
Warszawa
wtorek, 27 lutego, 2024

Przejdź na oficjalną stronę gry

Walka w zerowej grawitacji będzie poddana prawom fizyki

„Wystrzelenie pocisku w zerowej grawitacji odepchnie Cię w przeciwnym kierunku”

W ubiegły weekend miało miejsce wydarzenie Starfield Direct zorganizowane przez Bethesdę. Deweloperzy poinformowali w nim między innymi o detalach dotyczących walki w zerowej grawitacji. Będzie ona nie tylko widowiskowa, ale też poddana prawdziwym prawom fizyki.

„Strefy z zerową grawitacją stawiają przed graczem zupełnie nowe wyzwanie”, powiedział Jeff Browne, główny projektant poziomów. „Wystrzelenie pocisku w zerowej grawitacji odepchnie Cię w przeciwnym kierunku”. Nie będzie to jednak dotyczyło broni energetycznych, które nie posiadają odrzutu, a więc „oferują bardziej stabilne doświadczenie strzeleckie”.

Według Browne’a, „na każdej planecie panują inne siły grawitacyjne”, a Ty „będziesz musiał zmieniać taktykę dostosowując ją do otoczenia”. Zdolności zdobywane w grze mogą tu znacząco pomóc, tak samo jak i dostępne narzędzia, włączając w to jet-packi, które pozwolą ustabilizować lot. „Boost Packi są wyśmienite pod względem przemieszczania się, a także dają dodatkowe atuty w walce bezpośredniej”, powiedział Browne. „Czasami będziesz miał nawet wrażenie, że latasz!”.

Premiera Starfield planowana jest na 6 września na platformy PC i Xbox Series X|S.

Redakcja
Redakcjahttps://starfield.pl
Starfield to stworzone przez nagradzanych twórców The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallouta 4, pierwsze nowe uniwersum Bethesda Game Studios od 25 lat. W tej grze RPG nowej generacji, której akcja rozgrywa się wśród gwiazd, można stworzyć dowolną postać i wraz z nią wyruszyć w niesłychaną podróż. Podróż, w czasie której z niezrównaną wolnością będziemy szukać rozwiązania największej tajemnicy ludzkości.

Powiązane artykuły

CO O TYM MYŚLISZ?

Napisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię

Bądź na bieżąco

726FanówPolubienie
482,978ObserwującychObserwuj
1,670,328SubskrybującychSubskrybuj

Aktualności