25.7 C
Warszawa
środa, 22 maja, 2024

Przejdź na oficjalną stronę gry

Starfield opóźniony. Premiera przesunięta na wrzesień

Starfield zostanie wydany jeszcze nieco później

Xbox i Bethesda oficjalnie już potwierdziły, że premiera Starfielda odbędzie się 6 września 2023 na PC oraz Xbox Series X|S. Nie sprawdziły się więc wcześniejsze zapewnienia, że grę zobaczymy w pierwszej połowie bieżącego roku.

W najnowszym materiale wideo, reżyser gry Todd Howard potwierdził także, że więcej szczegółów na temat gry ukaże się podczas prezentacji Starfield Direct zaplanowanej na 11 czerwca. „Gra posiada wiele elementów, których byście od nas oczekiwali, jest ona jednak zupełnie nowym doświadczeniem”, powiedział Howard.

Starfielda zabrakło na konferencji Developer Direct 25 stycznia. Microsoft rzekomo nie chciał przyćmić innych nowości ogłoszonych tego dnia.

„Aby przeznaczyć wystarczającą ilość czasu na zagłębienie się w aktualny stan rozwoju nowej gry Bethesdy – Starfielda – trwają prace nad osobnym show”, ogłosił w styczniu Microsoft. Bethesda bardzo powoli ogłasza nowe informacje związane z grą od czasu jej ogłoszenia kilka lat temu, zdradzając jednak kilka szczegółów dotyczących klasycznych opcji dialogowych, fakcji dostępnych w grze czy możliwości rozpoczynania losowych mini-questów.

Redakcja
Redakcjahttps://starfield.pl
Starfield to stworzone przez nagradzanych twórców The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallouta 4, pierwsze nowe uniwersum Bethesda Game Studios od 25 lat. W tej grze RPG nowej generacji, której akcja rozgrywa się wśród gwiazd, można stworzyć dowolną postać i wraz z nią wyruszyć w niesłychaną podróż. Podróż, w czasie której z niezrównaną wolnością będziemy szukać rozwiązania największej tajemnicy ludzkości.

Powiązane artykuły

CO O TYM MYŚLISZ?

Napisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię

Bądź na bieżąco

726FanówPolubienie
482,978ObserwującychObserwuj
1,670,328SubskrybującychSubskrybuj

Aktualności