19.3 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024

Przejdź na oficjalną stronę gry

Stafield ujawni, co wydarzyło się na Ziemi, zanim ludzkość przeniosła się na Marsa

Wygląda na to, że w Starfieldzie Ziemia będzie kompletnie zrujnowana. Fabuła gry pozwoli na ujawnienie tego, co wydarzyło się na zielonej planecie, zanim ludzkość przeniosła się na Marsa.

W nowym materiale wideo od Bethesdy główny architekt zadań, Will Shen, zdradza, że w Starfieldzie będziemy mogli odwiedzić dobrze nam znany Układ Słoneczny. Wygląda jednak na to, że Ziemia nie będzie się już nadawała do zamieszkania. Według Shena, dowiemy się co takiego wydarzyło się na naszej planecie, a także będziemy mogli odwiedzić miasto na Marsie, gdzie ludzkość się przeniosła.

„Zostaniesz wysłany przez Konstelację na misję, której celem będzie odkrycie tajemnicy artefaktów. Natkniesz się też na pytanie 'co wydarzyło się na Ziemi’, ale odwiedzisz też Marsa. I rzeczywiście znajduje się tam osiedle – jedno z pierwszych, które ludzkość założyła po opuszczeniu Ziemi. Nazywa się Cydonia i jest niezależnym miastem z własnymi problemami i ludźmi, których możesz spotkać”.

Byłoby całkiem ciekawie odwiedzić zrujnowaną Ziemię. Shen w swoim wywiadzie tego nie wykluczył. Jednak według jego słów, to Mars będzie głównym celem naszej podróży do Układu Słonecznego w Starfieldzie.

Shen zdradził także w jaki sposób losowe spotkania z NPC w grze będą rozpoczynały łańcuch mini-zadań z wieloma lokacjami, bohaterami oraz historiami.

Redakcja
Redakcjahttps://starfield.pl
Starfield to stworzone przez nagradzanych twórców The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallouta 4, pierwsze nowe uniwersum Bethesda Game Studios od 25 lat. W tej grze RPG nowej generacji, której akcja rozgrywa się wśród gwiazd, można stworzyć dowolną postać i wraz z nią wyruszyć w niesłychaną podróż. Podróż, w czasie której z niezrównaną wolnością będziemy szukać rozwiązania największej tajemnicy ludzkości.

Powiązane artykuły

1 KOMENTARZ

CO O TYM MYŚLISZ?

Napisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię

Bądź na bieżąco

726FanówPolubienie
482,978ObserwującychObserwuj
1,670,328SubskrybującychSubskrybuj

Aktualności