7.2 C
Warszawa
środa, 28 lutego, 2024

Przejdź na oficjalną stronę gry

Przyszłe gry Bethesdy trafią natychmiast do katalogu Xbox Game Pass

Po przejęciu firmy Zenimax przez Microsoft, a w efekcie również Bethesdy, wszystkie przyszłe gry studia, włączając w to Starfield oraz Elder Scrolls 6, trafią do katalogu gier Xbox Game Pass już w dniu premiery.

Po dodaniu Bethesdy, Microsoft urośnie z 15 do 23 ekip tworzących gry oraz doda wszystkie główne franczyzy Bethesdy do Xbox Game Pass. Zawiera to założenie Microsoftu, aby dodać wszystkie przyszłe gry Bethesdy do Xbox Game Pass tego samego dnia, w którym będą miały one swoją premierę na Xbox i PC – gry takie jak Starfield, mocno wyczekiwany kosmiczny RPG tworzony obecnie przez Bethesda Game Studios”.

Starfield jest jedyną grą wymienioną tutaj z tytułu, jednak wiele można włożyć pod parasol „przyszłych gier Bethesdy”. Wiemy już, że chociaż premiera The Elder Scrolls 6 jest wciąż odległa o lata, to Microsoft na pewno będzie chciał włączyć ją do katalogu gier Xbox Game Pass najszybciej jak to tylko możliwe. Nie wiemy jeszcze jaki los czeka exclusivy Bethesdy na PS5, Deathloop oraz Ghostwire: Tokyo. Pete Hines z Bethesdy twierdzi, że studio nadal będzie wydawać swoje własne tytuły, jednak nowe granice, którymi obarczony zostanie Zenimax, nie są jeszcze jasne, a przejęcie studia przez Microsoft może skomplikować lub zmienić niektóre szczegóły gier. Możliwe, że Microsoft pozwoli na premiery gier na PS5 pod warunkiem, że w tym samym dniu gry trafią również do subskrypcji Xbox Game Pass.

Bethesda jest ogromnym dodatkiem do stajni Xboxa, a jej gry będą olbrzymim punktem dodatnim w sprzedaży subskrypcji Xbox Game Pass, która nagle stała się kluczowym elementem Xbox Series X. W dodatku do przyszłych gier, również obecne produkcje Bethesdy, Arkane i id Software trafią do Game Passa w niedalekiej przyszłości. Możemy już zagrać w takie tytuły jak Dishonored 2, Fallout 76 czy Wolfenstein: Youngblood. Microsoft trzyma już w dłoniach klucz do skarbca Bethesdy, pytanie więc nie brzmi czy, tylko kiedy.

Redakcja
Redakcjahttps://starfield.pl
Starfield to stworzone przez nagradzanych twórców The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallouta 4, pierwsze nowe uniwersum Bethesda Game Studios od 25 lat. W tej grze RPG nowej generacji, której akcja rozgrywa się wśród gwiazd, można stworzyć dowolną postać i wraz z nią wyruszyć w niesłychaną podróż. Podróż, w czasie której z niezrównaną wolnością będziemy szukać rozwiązania największej tajemnicy ludzkości.

Powiązane artykuły

CO O TYM MYŚLISZ?

Napisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię

Bądź na bieżąco

726FanówPolubienie
482,978ObserwującychObserwuj
1,670,328SubskrybującychSubskrybuj

Aktualności