7.2 C
Warszawa
czwartek, 29 lutego, 2024

Przejdź na oficjalną stronę gry

Prezentacja pierwszych lokacji w grze

Po ogromnym sukcesie, jaki odniósł pierwszy oficjalny trailer gry Starfield, który mogliśmy obejrzeć podczas tegorocznego pokazu Microsoft i Bethesdy na E3 2021, dzisiaj producent pozwala nam zagłębić się w pierwsze lokacje, które przyjdzie nam zwiedzić podczas rozgrywki. Poniżej prezentacja trzech miast, które prawdopodobnie będą stanowiły kluczowe znaczenie dla fabuły gry, a które będziemy mogli odkrywać bez żadnych ograniczeń. Każde inne, każde z inną historią i każde równie skrupulatnie budowane od podstaw.

New Atlantis

Jako stolica Zjednoczonych Kolonii – najbardziej wpływowej, najpotężniejszej, najsilniejszej militarnie i politycznie fakcji w grze – New Atlantis jest mieszanką kulturową i etniczną współczesnych obywateli. Z założenia, miasto jest najbardziej prawdopodobnym odpowiednikiem miast, które prawdopodobnie będą się wznosić w przyszłości ludzkości.

Neon

Odpowiednik dzisiejszego Las Vegas lub Amsterdamu, miasto Neon jest symbolem zabawy, przyjemności i nielegalnych używek. Po zbudowaniu gigantycznej platformy rybołówczej, korporacja Xenofresh odkryła psychotropowe właściwości poławianych w akwenie ryb, co przyniosło jej niespotykane bogactwo. Legalnie dostępny jedynie na Neonie narkotyk Aurora przyciąga na platformę miliony turystów każdego roku.

Akila

Niezależna konfederacja trzech odległych systemów gwiezdnych, Freestar Collective, założyła swoją stolicę, Akilę, w niezbyt przyjaznym dla człowieka otoczeniu. Miasto jest domem dla ludzi z różnorodnych środowisk, którzy mają jednak jedną wspólną cechę: wierzą oni w świętość wolności osobistej i indywidualności. Mało kto z nich zapuszcza się jednak poza mury miasta, gdzie grasują śmiercionośne Aszty, drapieżniki zamieszkujące planetę, będące skrzyżowaniem wilka i welociraptora.

Premiera

Do premiery gry wciąż pozostaje sporo czasu, jednak jak widzimy, Bethesda zaczyna zdradzać coraz więcej informacji ze świata gry. Po grafikach koncepcyjnych, wydawca rozpoczął kampanię reklamową poprzez sprzedaż koszulek z logo gry. Możemy się więc spodziewać kolejnych podobnych materiałów w niedalekiej przyszłości.

Redakcja
Redakcjahttps://starfield.pl
Starfield to stworzone przez nagradzanych twórców The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallouta 4, pierwsze nowe uniwersum Bethesda Game Studios od 25 lat. W tej grze RPG nowej generacji, której akcja rozgrywa się wśród gwiazd, można stworzyć dowolną postać i wraz z nią wyruszyć w niesłychaną podróż. Podróż, w czasie której z niezrównaną wolnością będziemy szukać rozwiązania największej tajemnicy ludzkości.

Powiązane artykuły

1 KOMENTARZ

CO O TYM MYŚLISZ?

Napisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię

Bądź na bieżąco

726FanówPolubienie
482,978ObserwującychObserwuj
1,670,328SubskrybującychSubskrybuj

Aktualności