7.2 C
Warszawa
środa, 28 lutego, 2024

Przejdź na oficjalną stronę gry

Premiera Starfield w 2021. Taki wniosek można wysnuć śledząc doniesienia z sieci.

Studio Bethesda może szykować dla nas niesamowicie szybką premierę.

Niedawno informowaliśmy o plotce, według której Microsoft miałby się szykować do konferencji w połowie przyszłego miesiąca. W wątku poświęconym dyskusji na ten temat na forum Resetera, znany w świecie gier użytkownik NateDrake napisał:

Była silna nadzieja i pragnienie wydania Starfield w tym roku. Nie wiadomo jak bardzo pandemia wpłynęła na produkcję gry, jednak Bethesda planowała kilka miesięcy temu wydanie Starfielda w 2021.

Niżej w wątku NateDrake dodał, że nie może być na 100% pewny, że gra zostanie wydana jeszcze w tym roku, ale ostatnie co słyszał, to jasno postawiony cel: 2021. Przyznaje jednak, że wiele czynników mogłoby tę datę oddalić.

NateDrake ustanowił swoją reputację w sieci zdradzając prawdziwe informacje dotyczące różnych tytułów z ostatnich lat, szczególnie na platformę Nintendo, a także udostępniał informacje, które następnie były ogłaszane na Nintendo Direct. Wielu sądzi, że ma on szerokie znajomości w biznesie gier komputerowych.

Warto przypomnieć też słowa osoby, która udostępniła nam pierwsze grafiki z wczesnych projektów gry kilka miesięcy temu. Według jej słów, premiera Starfielda również była planowana na 2021 rok.

Bethesda milczy na temat Starfield od długiego już czasu, na potwierdzenie powyższych przypuszczeń przyjdzie nam zapewne jeszcze poczekać. Warto zaznaczyć jednak, że studio znane jest z niespodziewanych zapowiedzi i szybkiego wydawania gier tuż po nich. Fallout 4 został wydany zaledwie kilka miesięcy po jego zapowiedzi na E3 2015, a w Fallout 76 mogliśmy zagrać tego samego roku, w którym został zapowiedziany. Miejmy więc nadzieję, że Starfield obierze podobną trajektorię.

Redakcja
Redakcjahttps://starfield.pl
Starfield to stworzone przez nagradzanych twórców The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallouta 4, pierwsze nowe uniwersum Bethesda Game Studios od 25 lat. W tej grze RPG nowej generacji, której akcja rozgrywa się wśród gwiazd, można stworzyć dowolną postać i wraz z nią wyruszyć w niesłychaną podróż. Podróż, w czasie której z niezrównaną wolnością będziemy szukać rozwiązania największej tajemnicy ludzkości.

Powiązane artykuły

CO O TYM MYŚLISZ?

Napisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię

Bądź na bieżąco

726FanówPolubienie
482,978ObserwującychObserwuj
1,670,328SubskrybującychSubskrybuj

Aktualności