10.9 C
Warszawa
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Przejdź na oficjalną stronę gry

Pierwsze rozszerzenie do Starfielda zostało już zapowiedziane

Starfield: Shattered Space zostało zapowiedziane podczas odbywającego się w ostatni weekend wydarzenia Starfield Direct. Ma to być pierwsze DLC rozszerzające fabułę gry.

Pierwsze rozszerzenie DLC do gry będzie nosić nazwę Sterfield: Shattered Space.

Pod sam koniec wydarzenia Starfield Direct, Bethesda zapowiedziała Edycje Kolekcjonerskie gry oraz bonusy dostępne dla graczy, którzy zdecydują się na pre-ordery. Wśród nich warto zwrócić uwagę na Cyfrowę Edycję Premium oferującą 5-dniowy wczesny dostęp do gry, pakiet skórek, cyfrowy artbook oraz dodatek Starfield: Shattered Space, odnoszący się do pierwszego oficjalnego DLC.

O samym dodatku niewiele można obecnie powiedzieć. Nie zostały udostępnone żadne informacje go dotyczące. Prawdopodobnie możemy tu mówić o całkiem sporym rozszerzeniu na podobiznę Dawnguard lub Dragonborn znanych nam ze Skyrima.

Jednakże, biorąc pod uwagę, że dodatek został nazwany pierwszym, i to jeszcze przed premierą samej gry, możemy się spodziewać całego wachlarza DLC w stylu Fallouta. Bethesda i Obsidian znane są z wypuszczania mniejszych rozszerzeń fabuły w tej serii, gdzie chyba tylko Far Harbor był większym wyjątkiem w Fallout 4.

Zapewne minie jeszcze trochę czasu zanim ponownie usłyszymy o Shattered Space. Premiera Starfielda jest wciąż odległa o kilka miesięcy, nie ma co spodziewać się kolejnych doniesień o DLC przed końcem roku.

Redakcja
Redakcjahttps://starfield.pl
Starfield to stworzone przez nagradzanych twórców The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallouta 4, pierwsze nowe uniwersum Bethesda Game Studios od 25 lat. W tej grze RPG nowej generacji, której akcja rozgrywa się wśród gwiazd, można stworzyć dowolną postać i wraz z nią wyruszyć w niesłychaną podróż. Podróż, w czasie której z niezrównaną wolnością będziemy szukać rozwiązania największej tajemnicy ludzkości.

Powiązane artykuły

CO O TYM MYŚLISZ?

Napisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię

Bądź na bieżąco

726FanówPolubienie
482,978ObserwującychObserwuj
1,670,328SubskrybującychSubskrybuj

Aktualności