7.2 C
Warszawa
czwartek, 29 lutego, 2024

Przejdź na oficjalną stronę gry

Niekończąca się pogoń

W pierwszym odcinku serii zatytułowanej Odkrywamy Starfield, Todd Howard (reżyser gry), Angela Browder (dyrektor studia Bethesda) oraz Matt Carofano (dyrektor artystyczny) rozmawiają o ambicjach, pasji i kulturze, które ukształtowały historię Bethesda Game Studios oraz o tym, w jaki sposób historia ta wpłynie na grę Starfield.

Cały ten wywiad jest niezwykle ciekawy i gorąco zachęcamy do jego wysłuchania (7 min 14 sek), gdyż to właśnie poglądy tych trzech osób ukształtują świat Starfield, w którym zanurzymy się już za niecały rok. W materiale wideo zaprezentowane zostały także nowe, wcześniej niepublikowane materiały koncepcyjne. Zachwyca w nich poziom detali i szczegółowość wykonania obiektów.

Pełna galeria dostępna jest na naszym forum poniżej:

https://forum.starfield.pl/gallery/album/6-grafiki-koncepcyjne-z-grudnia-2021/

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Redakcja
Redakcjahttps://starfield.pl
Starfield to stworzone przez nagradzanych twórców The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallouta 4, pierwsze nowe uniwersum Bethesda Game Studios od 25 lat. W tej grze RPG nowej generacji, której akcja rozgrywa się wśród gwiazd, można stworzyć dowolną postać i wraz z nią wyruszyć w niesłychaną podróż. Podróż, w czasie której z niezrównaną wolnością będziemy szukać rozwiązania największej tajemnicy ludzkości.

Powiązane artykuły

CO O TYM MYŚLISZ?

Napisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię

Bądź na bieżąco

726FanówPolubienie
482,978ObserwującychObserwuj
1,670,328SubskrybującychSubskrybuj

Aktualności