10.9 C
Warszawa
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Przejdź na oficjalną stronę gry

Muzyka do Starfielda

Równo rok przed planowaną premierą gry Starfield, a także równe 10 lat od premiery The Elder Scrolls V: Skyrim, Bethesda Games Studio uraczyło nas niecodziennym wydarzeniem. 11 listopada, w okrągłą rocznicę premiery Skyrima, studio zaprosiło do współpracy Londyńską Orkiestrę Symfoniczną oraz chór London Voices, aby na nowo zagłębić się w nostalgicznych dźwiękach przestworzy Skyrim.

Video stworzone przez użytkownika reddita u/thegldt w oczekiwaniu na premierę Starfielda

Koncert potrwał ponad godzinę i choć sam w sobie jest wart obejrzenia, dla nas najciekawsze było jego zakończenie. W ramach niespodzianki, Todd Howards – reżyser Starfielda – zapowiedział kilka utworów, które prawdopodobnie usłyszymy już za rok podczas rozgrywki.

Początek koncertu Starfield w 51:23 minucie

Jak już wcześniej wspominaliśmy, muzykę do gry Starfield stworzy Inon Zur, kompozytor odpowiedzialny za ścieżki dźwiękowe do takich produkcji, jak na przykład Baldur’s Gate II, Fallout: New Vegas, Prince of Persia, Crisis czy serii Syberia. Oczekiwania więc mamy duże!

W ramach koncertu zaprezentowanych zostało także kilka nowych grafik koncepcyjnych, które prezentujemy w tym artykule. Wnoszą one kilka nowych smaczków i znowu podgrzewają atmosferę oczekiwania na premierę gry.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Redakcja
Redakcjahttps://starfield.pl
Starfield to stworzone przez nagradzanych twórców The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallouta 4, pierwsze nowe uniwersum Bethesda Game Studios od 25 lat. W tej grze RPG nowej generacji, której akcja rozgrywa się wśród gwiazd, można stworzyć dowolną postać i wraz z nią wyruszyć w niesłychaną podróż. Podróż, w czasie której z niezrównaną wolnością będziemy szukać rozwiązania największej tajemnicy ludzkości.

Powiązane artykuły

CO O TYM MYŚLISZ?

Napisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię

Bądź na bieżąco

726FanówPolubienie
482,978ObserwującychObserwuj
1,670,328SubskrybującychSubskrybuj

Aktualności