10.9 C
Warszawa
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Przejdź na oficjalną stronę gry

Możliwe frakcje w Starfield?

Wygląda na to, że maj przyniósł nam kolejny wyciek grafik z wczesnej wersji gry. Podobne zrzuty ekranu mogliśmy oglądać pod koniec zeszłego roku, nic jednak wtedy z nich nie wynikało. Obecnie możemy wysnuć kilka interesujących wniosków, w tym prawdopodobnie zdefiniować frakcje, do których będzie mógł dołączyć nasz protagonista.

(SNA) Space Nation Alliance – Axion Energy – TEC – Kreet – BlackFleet

Kilka słów udostępnionych przez użytkownika Deverell, mocno powiązanego ze środowiskiem. Oczywiście, żadna z nich nie została jeszcze potwierdzona, ale możemy przypuszczać, że pojawią się one w grze. Co oznaczają?

SNA – główna frakcja/gildia w grze, przypuszczalnie kosmiczny odpowiednik ONZ

Axion Energy – firma produkująca i sprzedająca energię

Baza Kreet – opublikowana we wrześniowym przecieku baza kosmiczna

BlackFleet – tytuł statku kosmicznego widocznego na zrzutach ekranu

TEC – producent części

Na poparcie swoich słów Deverell udostępnił kilka nowych screenshotów, na których widoczne są wspomniane nazwy. Jesteście gotowi na łupienie przypadkowych podróżnych w barwach BlackFleet? A może wolicie budować energetyczne imperium w barwach Axion Energy?

Baza Kreet
Statek BlackFleet
Redakcja
Redakcjahttps://starfield.pl
Starfield to stworzone przez nagradzanych twórców The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallouta 4, pierwsze nowe uniwersum Bethesda Game Studios od 25 lat. W tej grze RPG nowej generacji, której akcja rozgrywa się wśród gwiazd, można stworzyć dowolną postać i wraz z nią wyruszyć w niesłychaną podróż. Podróż, w czasie której z niezrównaną wolnością będziemy szukać rozwiązania największej tajemnicy ludzkości.

Powiązane artykuły

2 KOMENTARZY

CO O TYM MYŚLISZ?

Napisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię

Bądź na bieżąco

726FanówPolubienie
482,978ObserwującychObserwuj
1,670,328SubskrybującychSubskrybuj

Aktualności