10.6 C
Warszawa
wtorek, 27 lutego, 2024

Przejdź na oficjalną stronę gry

Mod: Alternatywna Ziemia

Modyfikacja przywracająca życie na Ziemi

Wszyscy już wiemy co wydarzyło się na Ziemi przed wydarzeniami opisanymi w Starfield. Niespodziewany wypadek i uszkodzenie napędu grawitacyjnego zniszczyły magnetosferę i atmosferę naszej planety, zmieniając środowisko w nieprzydatne do życia, zmuszając jednocześnie ludzkość do podboju kosmosu.

W post-apokaliptycznym świecie Starfielda, była zielona planeta nie ma nic do zaoferowania kosmicznym eksploratorom. Jednak co by się stało, gdyby Ziemia pozbawiona wpływów człowieka była w stanie odbudować swoją bioróżnorodność?

Aby się o tym przekonać, wystarczy pobrać mod Alternate Earth dostępny na Nexusie.

Alternatywna Ziemia przekształca pustkowia Ziemi w kwitnącą zieloną krainę pełną lasów, wody pitnej i często zmieniającej się pogody. Modyfikacja edytuje dostępne w grze biomy i dodaje je do naszej planety.

Dostępne są cztery wersje modyfikacji, każda wprowadzająca inny, unikalny biom. Główna wersja, Alternate Earth 01, dodaje na Ziemi lasy Coniferous z paprociami i krzewami. Co oferują pozostałe wersje, przekonajcie się sami!

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Redakcja
Redakcjahttps://starfield.pl
Starfield to stworzone przez nagradzanych twórców The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallouta 4, pierwsze nowe uniwersum Bethesda Game Studios od 25 lat. W tej grze RPG nowej generacji, której akcja rozgrywa się wśród gwiazd, można stworzyć dowolną postać i wraz z nią wyruszyć w niesłychaną podróż. Podróż, w czasie której z niezrównaną wolnością będziemy szukać rozwiązania największej tajemnicy ludzkości.

Powiązane artykuły

CO O TYM MYŚLISZ?

Napisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię

Bądź na bieżąco

726FanówPolubienie
482,978ObserwującychObserwuj
1,670,328SubskrybującychSubskrybuj

Aktualności