7.2 C
Warszawa
środa, 28 lutego, 2024

Przejdź na oficjalną stronę gry

Microsoft zatrudnia zewnętrzną firmę do prowadzenia Starfield Wiki

Jak można wywnioskować z informacji płynących z sieci, Microsoft zatrudnił zewnętrzną firmę – Fextralife – do prowadzenia oficjalnych stron wiki swoich najbardziej popularnych tytułów. Pierwsze wzmianki o tym można było zobaczyć na oficjalnym twitterowym profilu gry The Outer Worlds również należącej do biblioteki Microsoftu. Zostały one szybko potwierdzone przez pracowników Fextralife:

Zarząd ma przyjemność ogłosić rozpoczęcie współpracy z @Fextralife, które udostępniło oficjalne strony wiki dla naszych pracowników, gdy będą oni potrzebować informacji potrzebnych do dokończenia codziennych zadań. Dodajcie do ulubionych!

Na tak miłe słowa zareagował Rick z Fextralife, PR Manager:

Hey @XboxP3 […], na pewno będziecie z nas dumni! Nie tylko z The Outer Worlds, ale także z Avowed, Fable, The Elder Scrolls 6, Starfield i kolejnych tytułów!

Czy prywatna firma jest w stanie stworzyć lepsze kompendium wiedzy niż zrobili to użytkownicy w takich projektach jak chociażby The Unofficial Elder Scrolls Pages? Tego dowiemy się pewnie dopiero po premierze gry. Póki co możemy jednak zgłębić się w informacje, które zostały umieszczone na nowej wiki.

Pierwszym, co rzuciło nam się w oczy, była data najstarszych edycji stron. Fextralife zaczęło prace nad projektem już w 2018 roku. Można się domyślać, że nie był to wolontariat i rozmowy z Microsoftem zaczęły się już wtedy. Jak dużo informacji o grze zostało udzielonych firmie? Czy wszystkie wpisy na wiki są zaledwie przypuszczeniami? Oto kilka najciekawszych cytatów, które rzucają nieco więcej światła na tło nowej gry Bethesdy:

  • Starfield może zostać umieszczony w naszym wszechświecie, z punktem początkowym w naszym układzie słonecznym.
  • Stworzonych zostanie wiele różnych pozaziemskich form życia.
  • Mapy będą nawet większe niż w The Elder Scrolls czy Fallout, ze skalą liczb planet spotykaną zaledwie w niewielu tytułach.
  • Różne miasta zamieszkane przez różne formy cywilizacji.

Zagłębiając się jeszcze dalej w strony wiki można znaleźć informację o nowej formie rozgrywki nazwanej Game Plus. Czy oznacza to, że po pierwszym przejściu gry zamiast odblokowania super-wysokiego poziomu trudności będziemy mogli zobaczyć poczynania protagonisty oczami kosmity?

Więcej ciekawostek możecie zgłębić sami na Oficjalnych Stronach Wiki. Oczywiście po angielsku.

Redakcja
Redakcjahttps://starfield.pl
Starfield to stworzone przez nagradzanych twórców The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallouta 4, pierwsze nowe uniwersum Bethesda Game Studios od 25 lat. W tej grze RPG nowej generacji, której akcja rozgrywa się wśród gwiazd, można stworzyć dowolną postać i wraz z nią wyruszyć w niesłychaną podróż. Podróż, w czasie której z niezrównaną wolnością będziemy szukać rozwiązania największej tajemnicy ludzkości.

Powiązane artykuły

Bądź na bieżąco

726FanówPolubienie
482,978ObserwującychObserwuj
1,670,328SubskrybującychSubskrybuj

Aktualności