6.9 C
Warszawa
czwartek, 29 lutego, 2024

Przejdź na oficjalną stronę gry

Kompozytor muzyki do Starfielda opowiada o swoich wrażeniach z gry

Inon Zur, legendarny kompozytor muzyki do gier komputerowych takich jak Dragon Age, Fallout, a teraz także Starfield, udzielił długiego wywiadu dla serwisu Songbird Music Academy, w którym to poruszony został temat muzyki tworzonej do Starfielda oraz odczuć artysty co do samej gry.

Pełny wywiad można obejrzeć na kanale YouTube serwisu:

Co Inona urzekło w samej rozgrywce?

Według kompozytora, Starfield jest grą OGROMNĄ! Zdecydowanie ponad dwa razy większą od jakiejkolwiek innej produkcji stworzonej przez Bethesdę. Jest grą złożoną i głęboką – cokolwiek to znaczy. Zdecydowanie pochłonie ona znaczną ilość wolnego czasu gracza i ciężko mu będzie się od niej oderwać (my na pewno nie chcemy się od niej odrywać!). Ponadto, Inon Zur uważa, że po zakończeniu rozgrywki będziemy nieco inną osobą, zyskamy nową perspektywę patrzenia na świat wokół nas. Celem Starfielda jest zadawanie trudnych pytań bardziej niż bycie kolejnym shooterem czy RPG-iem. W samej grze ma nie chodzić tylko o gameplay czy oprawę graficzno-muzyczną – chociaż te mają być rewelacyjne – ale o sam główny wątek i o możliwość stworzenia w grze swojej własnej historii. A także o możliwość zadawania pytań, poszukiwania do nich odpowiedzi i być może ich uzyskiwania.

Jakkolwiek filozoficznie to nie brzmi, na razie pozostaje nam wierzyć słowom Zura. Sami rozgrywki będziemy mogli doświadczyć dopiero na początku przyszłego roku. A póki co możemy ponownie posłuchać rewelacyjnego podkładu muzycznego z gry Starfield autorstwa Inona Zura!

Redakcja
Redakcjahttps://starfield.pl
Starfield to stworzone przez nagradzanych twórców The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallouta 4, pierwsze nowe uniwersum Bethesda Game Studios od 25 lat. W tej grze RPG nowej generacji, której akcja rozgrywa się wśród gwiazd, można stworzyć dowolną postać i wraz z nią wyruszyć w niesłychaną podróż. Podróż, w czasie której z niezrównaną wolnością będziemy szukać rozwiązania największej tajemnicy ludzkości.

Powiązane artykuły

CO O TYM MYŚLISZ?

Napisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię

Bądź na bieżąco

726FanówPolubienie
482,978ObserwującychObserwuj
1,670,328SubskrybującychSubskrybuj

Aktualności