19.3 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024

Przejdź na oficjalną stronę gry

Gry, których zabrakło na E3 2019

Na E3 2019 zostało zaprezentowanych wiele wspaniałych gier. Nie możemy jednak oprzeć się wrażeniu, że zabrakło na nich dwóch gier, których oczekujemy najbardziej, a o których spodziewaliśmy się usłyszeć chociażby skrawki informacji. Poniżej prezentujemy dwóch największych nieobecnych sugerując powody, dla których Studio Bethesda zdecydowało się je pominąć.

Starfield

Platforma: nie ogłoszono
Data premiery: nie ogłoszono

Bethesda zaprezentowała naprawdę wiele ciekawych informacji na E3, wielu z nas pozostał jednak wielki niedosyt przez brak informacji na temat Starfield. Todd Howard wspomniał tytuł podczas konferencji zapewniając, że prace posuwają się do przodu, ale nie dostarczył nam żadnych nowych szczegółów. Nie jest to wielką niespodzianką, Bethesda opublikowała listę tytułów, których zabraknie na E3 2019, każdy z nas jednak łudził się, że pojawią się jakieś nowe przecieki. Pozostaje więc mieć nadzieję, że Bethesda ujawni nowe informacje na temat swojego ambitnego projektu sci-fi przed końcem bieżącego roku.

The Elder Scrolls 6

Platforma: nie ogłoszono
Data premiery: nie ogłoszono

Na Elder Scrolls 6 poczekamy jeszcze bardzo długo i było wiadomym, że nie pojawi się ona na E3 2019 (chociaż Todd Howard wspomniał ten tytuł podczas występu Bethesdy na E3 2019). Biorąc pod uwagę jak mało znamy szczegółów na temat nowej części sagi The Elder Scrolls, najbardziej prawdopodobnym jest, że gra będzie miała swoją premierę na konsolach nowej generacji. Zrozumiałym jest więc, że nie usłyszeliśmy jeszcze nic na temat gry na E3 2019. Nie sprawia to jednak, że czekanie jest w jakikolwiek sposób łatwiejsze, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że gra trafi do graczy dopiero po premierze Starfield.

Redakcja
Redakcjahttps://starfield.pl
Starfield to stworzone przez nagradzanych twórców The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallouta 4, pierwsze nowe uniwersum Bethesda Game Studios od 25 lat. W tej grze RPG nowej generacji, której akcja rozgrywa się wśród gwiazd, można stworzyć dowolną postać i wraz z nią wyruszyć w niesłychaną podróż. Podróż, w czasie której z niezrównaną wolnością będziemy szukać rozwiązania największej tajemnicy ludzkości.

Powiązane artykuły

CO O TYM MYŚLISZ?

Napisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię

Bądź na bieżąco

726FanówPolubienie
482,978ObserwującychObserwuj
1,670,328SubskrybującychSubskrybuj

Aktualności