10.9 C
Warszawa
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Przejdź na oficjalną stronę gry

Do gwiazd: Z myślą o wędrowcach

Do sieci trafił właśnie nowy film przygotowany przez Studio Bethesda promujący Jak zespół Bethesda Game Studios podchodzi do swojej najnowszej rozbudowanej, immersyjnej i fascynującej gry RPG? W jaki sposób Starfield przenosi charakterystyczne dla tego studia elementy na konsole nowej generacji? Zapoznaj się z nowymi spostrzeżeniami reżysera gry, Todda Howarda, dyrektora artystycznego, Emila Pagliarulo, głównego projektanta zadań, Willa Shena, oraz głównego grafika, Istvana Pely’ego, w kolejnym materiale filmowym „Do gwiazd: Z myślą o wędrowcach”. Kolejne odcinki serii opublikujemy już wkrótce.

I po raz kolejny warto przyjrzeć się temu materiałowi filmowemu, aby wyciągnąć z niego kilka nowych smaczków! Z informacji, którymi podzielił się z nami Todd, graczy najbardziej ucieszyły słowa „hardcore RPG„. Oczywiście, Bethesda od lat tworzy niepowtarzalny klimat gier role-play. Jednak świadomość, że niektóre elementy tworzonego świata RPG będą jeszcze bardziej wyraziste, przerobione i udostępnione w nowy sposób, pozwala cieszyć się na premierę gry jeszcze bardziej. Twórcy podają przykład kreatora protagonisty, który został znacznie udoskonalony i rozbudowany – co w dzisiejszych czasach może już nie dziwi (wystarczy spojrzeć na kreatora w Cyberpunk 2077), ale nadal pozwala mieć nadzieję na jeszcze większą immersję.

Wspomniany zostaje także olbrzymi świat gry już na początku klipu. Tego mogliśmy się domyślać od kilku miesięcy na podstawie wywiadów, w których Howard zdradził, że nad Starfieldem pracuje już ponad cztery razy więcej osób niż nad Skyrimem, a liczba napisanych linii dialogowych osiągnęła – bagatela! – 150 000 linii.

Zostały nam także przybliżone nieco bardziej największe frakcje i sojusze w grze. Zjednoczone Kolonie będą wyidealizowaną wersją kosmicznej republiki przyszłości. Kolektyw Wolnych Gwiazd spełni rolę fantazji o kosmicznym westernie, a Ryujin Industries przybliży korporacyjne życie na odległej planecie. Okazuje się także, że Karmazynowa Flota nie będzie składała się tylko z tych złych gości, a gracz będzie mógł do niej dołączyć, jeśli będzie tego chciał.

Pozostaje nam więc oczekiwać na premierę gry, która będzie miała miejsce 11 listopada 2022. Już za osiem miesięcy będziemy mogli opowiedzieć własną historię w świecie Starfielda oraz udzielić odpowiedzi na wielkie pytania: Dlaczego tu jesteśmy? Dokąd to zmierza? Co czeka ludzkość?

Przeoczyłeś poprzednie odcinki? Kliknij i obejrzyj pozostałe filmy:

  1. Do gwiazd: Niekończąca się pogoń

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
Redakcja
Redakcjahttps://starfield.pl
Starfield to stworzone przez nagradzanych twórców The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallouta 4, pierwsze nowe uniwersum Bethesda Game Studios od 25 lat. W tej grze RPG nowej generacji, której akcja rozgrywa się wśród gwiazd, można stworzyć dowolną postać i wraz z nią wyruszyć w niesłychaną podróż. Podróż, w czasie której z niezrównaną wolnością będziemy szukać rozwiązania największej tajemnicy ludzkości.

Powiązane artykuły

CO O TYM MYŚLISZ?

Napisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię

Bądź na bieżąco

726FanówPolubienie
482,978ObserwującychObserwuj
1,670,328SubskrybującychSubskrybuj

Aktualności