15.5 C
Warszawa
wtorek, 27 lutego, 2024

Przejdź na oficjalną stronę gry

Build: Totalna demolka

Czasami najprostszym sposobem na eliminację wrogów jest wysadzenie ich w powietrze

Poradnik ten przedstawi najlepsze sposoby na szerzenie demolki w Starfield, spodziewaj się więc sporo ciężkiej broni i materiałów wybuchowych. Spojrzymy też na cechy i umiejętności, które najbardziej pasują do ognistego stylu gry każdego tanka.

Przeszłość tanka

Build totalnej demolki skupia się na zdolnościach walki i survivalu. Najlepszym punktem początkowym dla tanka będzie więc historia Żołnierza, która daje graczowi trzy początkowe cechy: Wydolność, Balistyka i Plecaki odrzutowe. Wszystkie one wspomagają zdolności bojowe, będą nieocenionym wsparciem w pierwszych godzinach rozgrywki.

Innym ciekawym wyborem może być Medyk. Certyfikacja pistoletu da ci 10% więcej zniszczeń wyrządzanych pistoletami, Medycyna spowoduje o 10% lepsze działanie apteczek, a dzięki Witalności twój pasek zdrowia nieco się powiększy.

Najlepsze cechy tanka

Najlepszą cechą w totalnej demolce będzie Nagroda za głowę. Dzięki niej będziesz zadawał więcej obrażeń, gdy pasek twojego zdrowia zbliży się do zera. Wadą tej cechy jest możliwość bycia zaatakowanym bez ostrzeżenia przez płatnych najemników.

Kolejną ciekawą cechą jest Terra Firma. Zwiększy ona twoje statystyki, gdy będziesz toczył walki na powierzchni planet.

Pamiętaj, że możesz nie wybierać żadnej cechy. Każda z nich niesie za sobą jakieś negatywne efekty.

Przydatne umiejętności w totalnej demolce

 • Trening siłowy – jeśli planujesz nosić broń ciężką, będziesz potrzebował sporego bagażu. Siłę udźwigu powiększaj też czytając dostępne w grze magazyny.
 • Wysadzanie – zadawaj dodatkowe rany ładunkami wybuchowymi, jednocześnie przyjmując ich mnie na siebie
 • Certyfikacja broni ciężkiej – zwiększ zasięg i zadawane obrażenia broni ciężkiej
 • Produkcja broni – ktoś, kto kocha broń ciężką, powinien ją stale udoskonalać
 • Certyfikacja strzelby – gdy walka stanie się dla ciebie osobista, stań twarzą w twarz ze swoim wrogiem
 • Plecaki odrzutowe – dzięki zwiększonej mobilności będziesz mógł zaskakiwać wrogów z powietrza
 • Witalność – powiększ punkty swojego zdrowia
 • Tolerancja na ból – przyjmuj mniej obrażeń balistycznych. Gradobicie kul nie zrobi na tobie już wrażenia
 • Rozpraszanie energii – przyjmuj mniej obrażeń od broni laserowej oraz odbijaj jej promienie w kierunku wrogów
 • Szybkie przeładowanie – niech grad kul nigdy się nie przerywa
 • Okaleczanie – unieruchomieni wrogowie staną się mniej niebezpieczni
 • Przebicie pancerza – nie pozwól, aby pancerze uniemożliwiły ci wysadzenie kolejnych celów

Najlepsza broń dla tanka

W tym buldzie będziesz chciał się wyposażyć w najcięższą możliwą broń w grze. Poniżej przedstawiamy największe cuda techniki balistycznej, które możesz dołączyć do swojego ekwipunku.

N67 Smartgun

N67 Smartgun można kupić w sklepie Dystrybucji ZK w Dzielnicy Handlowej Nowego Atlantis na Jemison. Ten wyjątkowo potężny minigun wystrzeliwuje pociski z zatrważającą szybkością i potrafi powalić wrogów w całkiem zabawny sposób. Musisz go wypróbować, jeśli twój styl gry zakłada wolne podchodzenie do przeciwników trzymając w ręku obracające się działko.

Cena tego cudeńka wynosi około 37000 kredytów, co może wydawać się sporym wydatkiem, jednak jest tego warte. N67 może być twoim najlepszym przyjacielem przez całą rozgrywkę, aż do samego końca. Alternatywnie, możesz ukraść tę broń Zjednoczonym Koloniom, zyskasz wtedy nawet więcej opcji jej modyfikacji.

Negocjator

Ciężka broń Negocjator jest potężną wyrzutnią granatów, któe potrafią zadać wiele obrażeń w ogromnym polu rażenia. Jest to broń dostępna pod koniec rozgrywki, jednak doskonale sobie radzi w każdych warunkach. Zanim uzyskasz dostęp do tej borni, możesz używać także Ashta Tamer – jej nieco mniej zaawansowaną siostrę. Negocjator dostępny jest w sklepach Centaurion Arsenal, Neon Tactical i Rowland Arms.

Najlepsza zbroja do totalnej demolki

Jeśli chodzi o pancerz, będziesz chciał nosić coś odpornego na czynniki zewnętrzne i efekty. Jeśli bawisz się bronią ciężką i wybuchową, potrzebujesz stroju, który uchroni cię samego przed tymi wybuchami. Nie chciałbyś chyba wysadzić się w powietrze, prawda?

Trzymaj się najcięższej zbroi, którą uda ci się znaleźć. Stroje takie jak Mantis czy Mark 1 – które możesz zdobyć dosyć wcześnie – nie sprawdzą się w buildzie tanka.

Poprzedni artykuł
Redakcja
Redakcjahttps://starfield.pl
Starfield to stworzone przez nagradzanych twórców The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallouta 4, pierwsze nowe uniwersum Bethesda Game Studios od 25 lat. W tej grze RPG nowej generacji, której akcja rozgrywa się wśród gwiazd, można stworzyć dowolną postać i wraz z nią wyruszyć w niesłychaną podróż. Podróż, w czasie której z niezrównaną wolnością będziemy szukać rozwiązania największej tajemnicy ludzkości.

Powiązane artykuły

CO O TYM MYŚLISZ?

Napisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię

Bądź na bieżąco

726FanówPolubienie
482,978ObserwującychObserwuj
1,670,328SubskrybującychSubskrybuj

Aktualności