15.5 C
Warszawa
wtorek, 27 lutego, 2024

Przejdź na oficjalną stronę gry

250 osób pracuje nad aktualizacjami do Starfielda

Jest to nadzwyczaj duży zespół!

Todd Howard przyznał już, że plany dotyczące gry Starfield są długoterminowe. Oznacza to, że w najbliższej przyszłości możemy oczekiwać aktualizacji i DLC do najnowszego dziecka studia Bethesda.

Zastanawialiśmy się jednak ile osób pracuje obecnie nad łataniem i aktualizowaniem Starfielda, dwa miesiące po głośnej premierze gry.

W materiale video udostępnionym przez serwis WIRED, Howard zdradził dokładną liczbę – zespół 250 osób pracuje codziennie nad Starfieldem w ramach działań po-premierowych.

Howard przyznał także, że osobny zespół pracuje wciąż nad ostatnim tytułem RPG multiplayer Bethesdy, Fallout 76. Jest to kolejna przesłanka pozwalająca nam sądzić, że gra będzie otrzymywać aktualizacje jeszcze w dalekiej przyszłości.

W materiale video Howard opowiada także o swojej historii związanej ze studiem Bethesda. Przytacza klasyki stworzone jeszcze na poprzednika Windowsa, MS-DOS. Najważniejsze z nich w jego karierze to Terminator: Future Shock oraz oczywiście The Elder Scrolls: Redguard i Daggerfall.

Howard zdradził, że Bethesda popadła w spore kłopoty po premierze Redguard. Po tych wydarzeniach zdecydowano właśnie, że studio będzie wypuszczać w danym momencie tylko jedną grę, której poświęci całą swoją uwagę. Tę samą ideologię firma przeniosła na rynek gier konsolowych, gdy prace nad The Elder Scrolls: Skyrim trwały aż 4 lata.

Pod koniec video Howard zdaje się insynuować, że studio zaczynie prace nad długo wyczekiwaną kontynuacją Skyrima, The Elder Scrolls VI.

„Gdy spotkamy się ponownie” powiedział, „The Elder Scrolls VI będzie już z nami.”

Redakcja
Redakcjahttps://starfield.pl
Starfield to stworzone przez nagradzanych twórców The Elder Scrolls V: Skyrim i Fallouta 4, pierwsze nowe uniwersum Bethesda Game Studios od 25 lat. W tej grze RPG nowej generacji, której akcja rozgrywa się wśród gwiazd, można stworzyć dowolną postać i wraz z nią wyruszyć w niesłychaną podróż. Podróż, w czasie której z niezrównaną wolnością będziemy szukać rozwiązania największej tajemnicy ludzkości.

Powiązane artykuły

CO O TYM MYŚLISZ?

Napisz swój komentarz!
Wpisz swoje imię

Bądź na bieżąco

726FanówPolubienie
482,978ObserwującychObserwuj
1,670,328SubskrybującychSubskrybuj

Aktualności